Hizmetlerimiz

HİZMETLERİMİZ

Karot Beton Delme

Karot makinelerine elmas uçlar takılarak yapılan KAROT BETON DELME işlemi profesyonel ekibimiz tarafından kolaylıkla gerçekleştirilebilir. Karot makinesi sayesinde çizimi yapılan alanların istenilen geometrik çapta kesimi yapılması sağlanır. Dilerseniz dairesel, dilerseniz kare, dilerseniz dikdörtgen, dilerseniz çokgen alanları tercih edebilirsiniz. Karot uçları sayesinde testerelerin ulaşamadığı derinliklere inebilen ve testerelerin kesemediği kalınları kolayca kesen karot makineleri ile delikler açmak KAROT İŞİ ile çok kolay.

Beton delme işlemi betona herhangi bir zarar vermeden sıfır titreşimle demir donatılı veya demir donatısız tüm zeminlerde uygulanabilir. Bu işlem; darbesiz, sessiz, vakum sistemi kullanılarak, dilediğiniz açı ve derinlikte, balkonda, tabanda, tavanda ulaşması en zor köşeler dahil, her türlü açılım ve tadilatı gerçekleştirebilmek için tercih edilen uygulamalardan biridir.

Başta İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyükşehirler dahil Türkiye’nin 81 iline karot hizmeti sağlayan KAROT İŞİ uzman ekibi ve en iyi makine parkuruyla hizmetinizdedir. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesiyle işlerinizi en uygun fiyatlarla en sorunsuz şekilde yerine getiren KAROT İŞİ size bir telefon kadar yakın.

/img/content/orj/karot-beton-delmeI9.jpg
bannerimg3

BİZ GÜÇLÜ BİR EKİBİZ

Tüm Karot İşleriniz İçin Bizden Teklif Almayı Unutmayın.

manimg

MESAJ GÖNDERİN BİZ SİZİ ARAYALIM