Hizmetlerimiz

HİZMETLERİMİZ

Yalova Karotçu

 

Karotçuluk mesleği uzun zamanlardan beri inşaat sektöründe tercih edilen bir iş olmuştur. Genel olarak büyük işlerde inşaattaki duvarlardan veya klonlardan numune alınması, belirli ölçülerde delikler açılması gibi işlemlerin yapılabilmesine olanak sağlayan bu iş özellikle de büyük işlerde çok fazla ihtiyaç duyulan bir alan olmuştur. Karotçuluk, karot makinesi denilen bir cihazın prpfesyonel olarak kullanılmasıdır. Bu makinenin çok iyi bir şekilde kullanılabilmesi yalnızca tecrübe edilerek elde edilecek olan bir durumdur. Karotçu iş imkanları da kişinin kendisini geliştirmesine bağlı olarak değişebilmektedir. Eğer işini çok iyi yapan ve her türlü makineyi iyi bir şekilde kullanabilen bir kişi iseniz gittiğiniz he rinşaatta kolaylıkla iş bulabilirsiniz. Yalova Karotçu

                Karotçuluk mesleğine daha çok gelişmiş olan iş yerlerinde ve büyük firmaların işlerinde ihtiyaç duyulmaktadır. Büyük iş yapan firmalar sık sık denetim altında oldukları için belirli aralıklarla numunelerin alınarak farklı inceleme alanlarına gönderilmesi gerekmektedir. Eğer işini iyi yapamayan bir karotçu ile iş yapma durumunuz varsa bu durumda sizler zararlı çıkabilirsiniz. Karotçuluk işi her ne kadar basit gibi görünse de ince düşünülüp planlı olarak hareket edilmesi gerektiğinden dolayı kapsamlı olduğu söylenebilir. Yapılacak olan yanlış bir hareket sonucunda inşaatta olumsuzluklar gelişebilir. Bu gibi durumların önüne geçmek için işini iyi bilen bir karotçu tercih edebilirsiniz. Karotçuluk mesleğini yapmak isteyen kişilerin bu iş için sertifika alması gerekmektedir. Büyük iş yerlerinde hiçbir alan için sertifikası olmayan işçi çalıştırılamamaktadır. Bu sebeple de belgesi olan kişiler daha kolay iş bulabilme imkanına sahip olabilirler.

                Yalova Karotçu belgesi almak için gerekli olan başarının gösterilmesi gerekmektedir. Bu belge belirli aralıklar ile yapılan kurslar sonucunda işini iyi yapabilen kişilere verilmektedir. Eğer karotçuluk hakkında pek bir bilginiz yoksa bu belgeyi kolaylıkla alamayabilirsiniz. Karotçu sertifikası alabilmek için az da olsa bir ücret ödemeniz gerekebiliyor. Bu ücret sertifikayı alacağınız kuruma bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İsteyen herkes gerekli olan eğitimleri tamamlayarak ve karotçu belgesini alarak büyük yerlerdeki inşaat şirketlerinde kolay bir şekilde iş bulabilirler. 

bannerimg3

BİZ GÜÇLÜ BİR EKİBİZ

Tüm Karot İşleriniz İçin Bizden Teklif Almayı Unutmayın.

manimg

MESAJ GÖNDERİN BİZ SİZİ ARAYALIM