Hizmetlerimiz

HİZMETLERİMİZ

Silivri Karotçu

İnşaat sektörünün geliştirdiği meslek dalı olan karotçuluk karot makinelerini kullanabilme yetkisine sahip, eğitimlere katılmış, sertifikası olan kişilerdir. Karot makineleri ile beton delme, beton kesme, numune alma çalışmaları yapan karotçular özellikle inşaat şantiyelerinin aranan çalışanlarıdır. Silivri Karotçu

Karotçu kontrollü, dikkatli ve hassas davranmak zorundadır. Evlerdeki aspiratör ünitesinin dış cephe havalandırma uzantılarını yalıtımlı bir şekilde aktaran aspiratör deliklerini açma hizmeti, evlerdeki dışta kalan ünite ile evlerin içerisindeki ünitelerin birbirlerine uzantılarını yalıtımlı bir şekilde aktaran klima deliği açma hizmetini karotçular yerine getirirler. Son teknolojik ürünler olan vakumlu el karotları ile havalandırma ve doğalgaz çıkışlarını açarlar.

Dübelsiz uygulama gerektiren, sabitleme yapılmayan yerlerde tuğla, ytong, bims gibi hassas yüzeylerde el vakumunu kullanırlar.Özellikle yapı güçlendirmede kullanılan filiz ekme ankraj işlemini yapan karotçular bu işi büyük bir titizlikle yaparlar. Bu işlemin epoksi ankraj, epoksi filiz ekimi, epoksi dübel, kimyasal, ankraj dübel, dübel, filiz ekme, demir ekme gibi bir çok çeşitleri vardır. Yapı tadilatlarının, inşaat süreçlerinin oluşumlarını sağlamak, onarımlarını yapmak, duble demirinin beton zemine tutturularak, iki zemin arasındaki bağlantıyı sağlamak için kimyasal ankraj işlemini yaparlar.  Karotçular karot makinelerinin uçlarına elmas halatlar ekleyerek blok betonlarda taşıyıcı sistemlerde özel bir kesim uygularlar. Karotçuların bu sırada sessiz ve pürüzsüz, düz çalışma zorunluluğu vardır. Hidrolik beton kesme işlemlerinde ise düzgün, yüzeyli kesim yapılması gerekir.

Silivri karotçular ağır maddelerin atılması için vinç yardımı alırlar. Hidrolik beton kesimi su ile yapılır. Asansör boşluklarının açılması, kanal kesimi ve açılımı döşemelerde atılmasında, elektrik, doğalgaz, su ve elektrik tesisatlarının yapımında, merdiven, asansör boşluklarında, kapı, pencere açılımlarında, yine karotçulara görev düşer. Aynı zamanda asfalt kesme, derz beton kesme, el karotu kullanarak beton delme işlemlerini kolay bir şekilde tamamlarlar.  Sulu, susuz delme elektronik, hidrolik delme ve kesme işlemlerinde karotçular profesyonel inşaat bilgisi olan kişilerden seçilir.

bannerimg3

BİZ GÜÇLÜ BİR EKİBİZ

Tüm Karot İşleriniz İçin Bizden Teklif Almayı Unutmayın.

manimg

MESAJ GÖNDERİN BİZ SİZİ ARAYALIM