Hizmetlerimiz

HİZMETLERİMİZ

Kocaeli Karotçu


Karot makinesi inşaat sektöründe sıklıkla ihtiyaç duyulan genellikle oyma ve parça alma işlemlerinde kullanılan bir makinedir. Bu makine bazen küçük bazen de büyük olabilir. Yapılacak olan işe göre karot makinelerinin de özellikleri değişiklik gösterebilir. Büyük inşaatlarda kolonlardan numune alınması veya kolonlarla ilgili farklı işlerin yapılması gerekebilir. Bu işler zor olduğu kadar tehlike de barındırır. Karotçu zorlukları arasında bulunan bu işlerde sorumluluk yüzde yüz olmasa da büyük çoğunlukla sizlere aittir. Yapılacak olan bir yanlışlıkta bina olumsuz etkilenebilir. Binanın kayması, duvarlarda eğriliklerin oluşması gibi sonuçlar bile karşınıza çıkabilir. Tüm bunlar gözünüzü korkutmasın. İşinizi iyi yaparsanız herhangi bir problem oluşmayacaktır. Kocaeli Karotçu

                Karotçuluk mesleği günümüz şartlarında bazen iyi bazen de kötü olabilir. Bu tamamen bulunduğunuz bölgeye bağlıdır. İnşaat sektörünün geliştiği yerlerde karotçular iyi işler yaparlar. İnşaatın gelişmediği yerlerde o kadar fazla ihtiyaç duyulmazlar. Bazı inşaatlarda karotçuların olmaması aksaklıkların oluşmasına neden olabilir. Bu tür yerlerde çalışmak sizin için bir avantajdır. Çünkü adınızı duyurmuş iyi bir karotçuysanız bu durum muhakkak ki maaşınıza da yansıyacaktır. Yatılı olarak da karotçuluk işşini yapabilirsiniz. İnşaatların şantiyelerinde belirli bir süre yaşamınıza devam ederek iyi birikimler yapabilirsiniz. Herkes karotçu olabilir. Karotçu olmak için öncelikli olarak bu makşneyi kullanabilme yetkisine sahip olmanız gerekmektedir. Bu eğitimler inşaat firmalarının vermiş olduğu seminerler ile desteklenebilir. Almış olduğunuz karotçu belgesini bütün inşaatlarda kullanabilirsiniz.

                Kocaeli karotçu maaşları da diğer inşaat maaşlarıyla hemen hemen aynıdır. Yaklaşık olarak 3 bin tl civarında ücret alan karotçular yaptıkları mesailerle bu fiyatı katlayabilirler. Karotçuluk mesleği gelip geçici değildir. Bu mesleğin devre dışı kalması için inşaat sektörünün bitmiş olması gerekir. Böyle bir durum söz konusu olmadığı için gönül rahatlığı ile bu alanda ilerleyebilirsiniz. Karotçu olmak zor bir işlem değildir. Eğitimlerde de herhangi bir zorluk bulunmamaktadır. Önemli olan karot makinesini kontrollü kullanmaktır. Bu da eğitimler ile düzeltilebilecek şeylerdir. Karotçu olmak istiyorsanız adımlarınızı korkak atmayın. Bu alanda kendinizi geliştirerek çok daha iyi yerlere gelebilmek tamamen sizin elinizde.

bannerimg3

BİZ GÜÇLÜ BİR EKİBİZ

Tüm Karot İşleriniz İçin Bizden Teklif Almayı Unutmayın.

manimg

MESAJ GÖNDERİN BİZ SİZİ ARAYALIM